Ses Yalıtım Sistemleri

Ses Yalıtım Sistemleri

SES YALITIM SİSTEMLERİ

Bugün piyasada birçok ses yalıtım malzemesi var. En iyi ihtimalle, birçoğu iyi ürünlerdir ve ses yalıtımı için gerçekten faydalıdır ve en kötü ihtimalle bazıları ev sahiplerine ve işletmelere şüpheli fayda sağlar. 10 malzemeler için evinizde bir oda ses geçirmez görüyoruz ne listesi bu ürünler konsantre olduk. Bu ürünlerin çoğu çevrimiçi olarak kolayca bulunurken, bazıları daha uzmanlaşmış ve özel bir sipariş gerektirecektir. Bu ürün listesini inceleyin ve projenizi baştan sona tamamlamak ve bina bütçeniz dahilinde kalmak için en iyi ses geçirmez malzemeleri kolayca bulabilirsiniz. Bunlar en çok kullanılan ses yalıtım malzemeleridir; her kategori farklı en iyi kullanım senaryolarına sahiptir. Bu akustik malzemelerin her biri şu kategorilerden birine girer: ses emici, Ses Yalıtımı, ses sönümleme.

Akustik köpük - Yaygın olarak stüdyo köpüğü olarak adlandırılan bu malzeme, sesi emmede oldukça etkili olan kendine özgü bir kama veya piramit şekline sahiptir. Paneller, tavan arasında perdeler gibi asmak, ya da bas tuzakları gibi köşelere oturmak gibi duvarlara yapıştırıyorlar.
Ses yalıtımı-ses yalıtımı, duvarların saplamaları arasına sığacak şekilde tasarlanmış mineral yün, taş yünü ve cam elyaftan yapılmış çubuklardır. Çıtçıtlar, ses iletebilen hava sahasını işgal etmek için çıtçıtlar arasında rahatça oturur.

Akustik paneller / panolar – Bunlar ses yalıtımı ve ses emici köpüğün dekoratif versiyonlarıdır. Evde ve işyerinde ikili bir amaca hizmet etmek için birçok çekici renk, desen ve kumaştan gelebilirler.

Akustik kumaşlar - Akustik kumaşlar diğer kumaşlardan daha kalın ve daha ağırdır ve tiyatro perdelerinde, karartma perdelerinde ve stüdyo battaniyelerinde, akustik panel, masa seperatörleri ve akustik paravanlarda kullanılır.

Akustik kaplamalar - kütle yüklü vinil gibi malzemeler, araba ses yalıtımı, makine, Ev Aletleri ve alt tabaka gibi birçok farklı durumda kullanılan yoğun bir kauçuk malzemedir. Malzemenin kütlesi bir ses bariyeri görevi görür.

Zemin ses yalıtımı - Parke veya karo zeminin Ses Yalıtımı, gürültü iletimini azaltmak için zemin yüzeyinin ve alt zeminin ayrılmasını gerektirir. Mantar, keçe ve polimerler genellikle alt tabaka malzemeleri olarak kullanılır.

Mimari Ses Yalıtımı - Bu grup, ses geçirmez pencereler, ses geçirmez duvarlar, Kapılar ve bunları kurmak için kullanılan akustik ürünleri gibi bir binanın yapısında kullanılan her şeyi içerir.

Gürültüyü yansıtmak yerine, ses dalgaları bu tür bir malzemeye emilir, bir odadaki sesi iyileştirmek için yankı ve yankıyı yumuşatır. Kullanışlı bir malzeme, ağır akustik perdeler ve battaniyeler için kullanılan kumaşlardır. Bununla birlikte, en popüler olanı, istenmeyen sesleri saptırmak, nemlendirmek ve emmek için özel bir hücre yapısı ve yoğunluğu ile tasarlanmış özel bir malzeme olan akustik köpüktür. Stüdyolarda, tiyatrolarda ve eğlence merkezlerinde yaygın olarak kullanılırlar.

Akustiksan olarak tüm ses izolasyon ve ses yalıtım sorunlarınıza kesin ve doğru çözüm sunmaktadır. Ses yalıtım malzemelerimiz tamamen yerli üretimdir. Ses yalıtım malzemelerimiz son derece kaliteli olup hepsi yanmazlık özelliğindedir. Kesinlikle alev ilerlemesi olmaz. Yanmazlık konusunda deneyler ve testlerden başarıyla geçip sertifikalara sahip olmuştur. Yurt içi ve yurt dışında güçlü referanslarımızla her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başardık. Akustiksan her zaman hizmetinizdedir. Bizi tercih ediniz. Sesin Türkçesi "Akustiksan".

 

Notice: Please configure GTranslate from WP-Admin -> Settings -> GTranslate to see it in action.